Ђачка страна

Ову страницу уређују ђаци. Пишу чланке о себи и својим другарима, стварима које им се дешавају пре и после школе...

Првомајски турнир у фудбалу

Никола Стевановић је са својим клубом  "Петлић" освојио бронзану медаљу на Првомајском турниру у фудбалу.

Медаље се нижу

Бавите се спортом,
не може да шкоди:
  Спортисти су били и биће у моди!

ТЕМИШВАР

Први викенд у децембру Никола Марић је провео у Румунији, у Темишвару. Радно! Са путовања се вратио са две златне и две сребрне медаље.
Желимо ти да и у следећој години наставиш да нижеш успехе!

ПРАГ

Од 18. до 21. новембра 2010. године била сам у Прагу са клубом и тренером Наташом Рашић. Тамо сам ишла због такмичења у плесу.

Били смо смештени у "Топ хотелу" у коме се одржавало и такмичење.
Ишли смо и у обилазак Старог града. Највише су ми се свидели: Карлов мост, катедрала и дворац Храчани.

После опуштања у Прагу, на ред је дошао и такмичарски део.
Веома добро смо одиграли квалификације и прошли у финале. На такмичењу смо освојили ПРВО место!

Победничка журака је била дивна и трајала је јако дуго.
                                                                                   Андреа Лацо
ЈОШ СПОРТИСТА У ОДЕЉЕЊУ

ФУДБАЛЕР

Омиљени спорт Николе Стевановића је фудбал. Каже да воли да даје голове. Фудбал тренира у Петлићу код тренера Игора. Тренинзи су: понедељком, средом и петком.
До сад је освојио десет награда.
Аутор чланка : Хелена Новаковић

КАРАТИСТКИЊА

Од пре годину дана наша другарица Хелена Новаковић тренира карате у Партизану. Њен тренер се зове Сима. На тренинге иде два пута недељно.
16. октобра  у хали Медисон одржан је Трофеј Зрењанина. Хелена је на такмичењу освојила своју прву медаљу, и то златну!
Аутор чланка: Никола Стевановић

ЗЛАТИБОРСКЕ БРОНЗЕ

Још две медаље око врата Николе Марића!
Са такмичења на Златибору, у суботу 6. новембра Никола је донео две бронзе.
Поред успеха на такмичењу Никола је показао велики степен одговорности: није било лако одустати од екскурзије и доброг дружења.
Поздрављам одлуку, свака част!

ОПЕТ У ДРУШТВУ ПОЗНАТИХ

У среду 7. новембра одигран је меч Лиге шампиона Партизан : Брага.
Иако наш тим није победио, ипак носимо неке лепе успомене са утакмице
( поред примера како се навија).

Матеја је, и на овом мечу, имао важну улогу.
 На терен је извео Партизановог играча Клеа!

АНДРЕА, БАЛЕРИНА

Андреа Лацо је почела да игра балет кад је имала три године.
За пет година такмичења освојила је десет медаља.

Клуб у којем тренира зове се "Уна", а њена наставница Наташа Кнежевић.

Такмичење које јој је остало у најлепшем сећању је било у Бјељини где су освојили златну медаљу.

Тренутно се припрема за велико такмичење у Прагу.

Андреа, уз тебе смо!

Аутори чланка: Нађа Костовски и Лара Маленић

НОВА МЕДАЉА

У суботу, 16. октобра у Новом Саду на турниру Полетарац Никола Марић наставља свој успех.

Наш друг је наставио да ниже медаље и са овог такмичења се вратио са сребром око врата.

Напред, Никола!

ПАРТИЗАН - АРСЕНАЛ

Наш друг Матеја Босић је ишао на утакмицу Партизан - Арсенал која је одиграна 28. септембра ове године . Шампион Србије је изгубио од Арсенала  3:1.

Поред тога што је уживо гледао утакмицу, Матеја је имао ту част да изведе играче Арсенала на терен. Он је извео једног од стрелаца те вечери и, како неки познаваоци фудбала кажу, најбољег играча Арсенала, Аршавина.
                                                Због свега тога Матеја је био јако срећан!
Аутори чланка: Ивона Ласло и Никола Марић

НАШ ПЛИВАЧ

Никола Марић је почео да тренира пливање са четири године. Редован је на свим тренинзима и не посустаје.

Овог лета пристигле су и прве медаље. Укупно их је освојио четири: три  златне и једну сребрну.

Понасан је на свој успех и жели да буде још бољи!